سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + هرکس تو زندگی خودش یه رویایی داره،که بهش فکر می کنه،که می تونی به حقیقت نزدیکش کنه.رویاهای هر شخصی یه جورایی مسیر زندگی ش رو معین می کنه.اما انتخاب یا حسی که موتور تفکر افراد رو تغذیه می کنه،از کجا نشئت میگیره؟چه عواملی دست به دست هم میدن که تخیل ایجاد بشه.الف:من کجا زندگی می کنم ب:ادمای اطراف من تو شکل گیری افکار من چه تاثیری دارند.
  • + یه وقتایی میشه که دلت با زبونت رو راست نیست،اما تقدیر اجبار می کنه با خودتم دو رو باشی، با خودی که صادق ترین خود خودت هستی.

اسمیت عقیده دارد با افزایش جمعیت تولید بالا رفته وبا بالا رفتن تولید سود حاصل از شده از تولید بالا بیش تر  شده و دستمزدها هم بالا میرود .

ولی ریکادو و مارکس عقید داشتن با بالا رفتن جمیت میزان دستمزدها پائین می آید ولی در طول تاریخ و گذر زمان نظریه اسمیت بر نظریه ریکاردو و مارکس غلبه کرد .

 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید ریکاردو . مارکس . اسمیت ،

  

                                 به نام خدا

می توان گفت شخصیت افراد در محیط زندگیشا ن شکل می گیرد مارکس هم از این قاعده مستسنی نبود وی پدری وکیل داشت هانریش از کودکی مرکس را بیش از دیگر فرزندان خود دوست داشت و ما می توانیم این موضوع را در نامه هایی که به مارکس در دورانی که وی در دانشگاههای بن و برلین مشغول تحصیل بود دانست .

در این میان نباید تاثیر همسایه و پدر همسر وی (لودویک فن وستفالن ) را نادیده گرفت .  وبه همین خاطر بود که غزل ها و قصیده هایی سوزناک در غم دوری یئنی (همسر مارکس ) می سرایید .

ادامه دارد... 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ