سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + هرکس تو زندگی خودش یه رویایی داره،که بهش فکر می کنه،که می تونی به حقیقت نزدیکش کنه.رویاهای هر شخصی یه جورایی مسیر زندگی ش رو معین می کنه.اما انتخاب یا حسی که موتور تفکر افراد رو تغذیه می کنه،از کجا نشئت میگیره؟چه عواملی دست به دست هم میدن که تخیل ایجاد بشه.الف:من کجا زندگی می کنم ب:ادمای اطراف من تو شکل گیری افکار من چه تاثیری دارند.
  • + یه وقتایی میشه که دلت با زبونت رو راست نیست،اما تقدیر اجبار می کنه با خودتم دو رو باشی، با خودی که صادق ترین خود خودت هستی.

سلام دوستان میدونم خبر هتک حرمت به قران باعث ناراحتی همه تون شده ولی رسالت ما امروز اینکه از طریق این رسانه که داریم رسالت خودمون انجام بدیم انزجار خودمون  رو نشون بدیم .
نظر()

  

در گذشته و تا حدودی امروز بخش عظیمی از ثروت ها در امریکا جاری بود و اگر رشدی در حوزهی اقتصادی بود الین جرقه اندر خیابان وال استریت می خورد.  سپس در سراسر دنیا فراگیر می شد ولی امروز یعنی در قرن حاضر با وجود بحران هایی در دنیا نوعی واگرایی در اقتصاد مشاهده می شود که پیامد جنگ های بیهوده در افغانستان . عراق  و بودجه های که امریکا در این زمینه صرف کرده .

در این ماجرا پای کشورهای اروپایی به میان امده که بدون تردید می توان گفت که بیشترین با این هزینه های سنگین بر دوش مردم و ملت انهاست نه دولتمردانی از قبیل اوباما و... در این شرلایط دلتمردان چاره ای ندارند جز اتخاذ سیاست های مالی سختگیرانه که باعث اعتراض

اکثر کشورهای منطقه ی یورو شده و این سیاست تا حدودی باعث رشد  اقتصادی در کشورهایی چون المان .انگلستان وچند کشور صنعتی دیگر شده. یژبه عبارتی این رشد را میتوان مایه افتخار دولتمردان و رنج سختی مردم معنا کرد.

 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ