سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + هرکس تو زندگی خودش یه رویایی داره،که بهش فکر می کنه،که می تونی به حقیقت نزدیکش کنه.رویاهای هر شخصی یه جورایی مسیر زندگی ش رو معین می کنه.اما انتخاب یا حسی که موتور تفکر افراد رو تغذیه می کنه،از کجا نشئت میگیره؟چه عواملی دست به دست هم میدن که تخیل ایجاد بشه.الف:من کجا زندگی می کنم ب:ادمای اطراف من تو شکل گیری افکار من چه تاثیری دارند.
  • + یه وقتایی میشه که دلت با زبونت رو راست نیست،اما تقدیر اجبار می کنه با خودتم دو رو باشی، با خودی که صادق ترین خود خودت هستی.

 

مقر بانک جهانی در فرانکفورت


نظر()

  

از قدیم گفتن پول چرک کف دست است یعنی مثل چرک میاد و میره ارزش پس انداز رو نداره اما امروزه همین پول که باعث میشه تفاوتهای زیادی بین افراد را در بازار مشخص می کنه به عبارتی اگر پول داشتی زندگی خوبی داری البته از لحاظ مالی واگر نداری تو فلاکتی .

اینجاست که کلمه پس انداز معنا پیدا میکنه امروز یکی از عوامل ونشانه های پیشررفت در هر کشوری میزان پس انداز است که درخشانتر از موارد دیگر است درسته کلمه پس انداز قشنگه ولی اگر از خورد و خوراک چیزی باقی بمونه این حرف خیلی از ادمای این کره  خاکی زندگی میکنن شاید با خودتون بگید اینم داره باز شعار میده پس انداز کردن خیلی راحت از اینکه ما فکرش  رو میکنیم ما میتونیم با کمترین مقدار هم پس انداز کنیم .

من خودم یه تجربه موفق تو این زمینه داشتم پس بذارید براتون بگم :

من وقتی مدرسه بجای اینکه با تاکسی برم یه کم زودتر راه می افتادم وکرایه تاکسی رو می انداختم تو قلک واز این روش تونستم مقدار قابل توجهی رو پس انداز کنم شما هم میتونید برای شروع اول از کمترین ها شروع کنید.


اولین دیدگاه را شما بگذارید پس انداز . پیشرفت .تفاوت بین افراد ،

  

خصوصی ساز ی  یعنی ؟واگذار کردن بخشهایی از مراکز دولتی به دست مردم خود انها را اداره کنند بر اساس اصل 44 قانون اساسی و به گفته مقام معظم رهبری تا پایان چشم انداز 20 ساله باید تمامی بخشهای دولتی به مردم واگذار شود و دولت فقط نقش نظراتی داشته باشد .

روند خصوصی سازی در طی چند سال اخیر شتاب بیشتری گرفته ودولت طی چند ماه گذشته بخش عمده ی از سهام بانکها را در بورس به عرضه گذاشته و همین روند نشان دهنده ی ان است که در دولت دهم بخش عمده ی از بخشها به صورت سهام در بازار بورس به فروش خواهد رسید وباعث شده است که بازار بورس نسبت به سال گذشته فعال تر شود و امید است در سال اینده موسئسات بیمه های دولتی هم در بورس عرضه شود واین یعنی از جهانی کشوری رو به سوی پیشرفت  وتعالی است.

به گفته ی نهاوندیان(رئیس ا تاق بازرگانی) برای عضویت در سازمان تجارت جهانی نیاز به بستر و زیر ساخت هایی داریم و خصوصی سازی می تواند یکی از این ها  باشد در اخر امید است فرهنگ خصوصی سازی در کشور جا افتاده باشد و این موضوع باعث شود تا رشد اقتصادی در سالهای اینده در کشور افزایش یابد.


نظر() خصوصی سازی . اقتصاد.رشد و پیشرفت ،

  


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ